M 35

Małe, ale bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie 35 metrowe (kuchnia połączona z salonem, sypialnia z dużą garderobą, łazienka i przedpokój z dużą szafą wnękową). Nowoczesne, jasne i komfortowe. Gdzie bardzo ważną funkcję pełnią detale nadające mieszkaniu niepowtarzalny charakter i pozwalające poznać bliżej jego mieszkańców. Dużo zmyślnych schowków, które na tak małej powierzchni są niezwykle istotne – Nieskromne Progi podjęły wyzwanie zaprojektowania wnętrz, gdzie bardzo ważna jest ergonomia i komfort, a równocześnie piękno każdego elementu, kolor i zróżnicowane faktury.

Pojawiają się tu echa stylu skandynawskiego, nowoczesnego z motywami portugalskimi (które zaprezentujemy wkrótce). Jest ciepło i przytulnie, ale równocześnie bardzo wygodnie. Na ścianach w łazience mamy więc płytki Tubądzin, Sant Marti 22,3×0,73 mm – barceloński akcent.  Na podłodze płytka podłogowa Sant Marti 1D 44,8×44,8 mm (również Tubądzin). Do tego zgrabny duet: umywalka Hatria Area 90×35 z piękną baterią Zucchetti Isystick. Prysznic murowany bez brodzika z zestawem podtynkowym Hansgrohe Raindance Metris S i drzwiami Koło Next. Meble „szyte na miarę” specjalnie dla tej łazienki z frontami z mdf-u lakierowanego na biały mat.

W salonie i sypialni  panele podłogowe Quick Step Eligna (kolor dąb jasnoszary satynowy UM1304), w kuchni i przedpokoju płytki szare Villeroy & Boch 60 x 60. Do łazienki i sypialni prowadzą zaś drzwi Pol-Skone Sempre (jesion polski).

Zapraszamy do obejrzenia projektu całego mieszkania oraz zdjęć zrealizowanej łazienki.