Pracownię prowadzi Karolina Skowrońska – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydziału Architektury Wnętrz oraz stypendystka w ELISAVA | Escola Superior de Disseny w Barcelonie. Zakochana w pięknych przestrzeniach i miejscach, fakturach i kolorach. Lubi wyzwania projektowe, gdzie forma i funkcja są równie ważne. Kocha światło we wnętrzach i jasne barwy. Potrafi z małej ciasnej, przestrzeni wyczarować przestronne i wygodne wnętrze. W projektowaniu ważne jest dla niej poznanie drugiego człowieka, odkrycie jego marzeń i potrzeb.

Lubi podróże, chętnie pomieszkałaby jakiś czas w Południowej Ameryce. Kilka lat temu odkryła uroki wycieczek górskich, ale wciąż lubi szum morza i tam bardzo dobrze odpoczywa. Zdecydowanie woli lato. Jest zapaloną rowerzystką. Mieszka i pracuje w Krakowie.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz, czego efektem jest wiele kompleksowych projektów mieszkań, lokali użytkowych, czy stoisk handlowych na terenie Krakowa, Śląska i Warszawy.